Koniec treningów lekkoatletycznych

10 lipca odbył się ostatni trening lekkoatletyczny zaplanowany w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023”. Za przeprowadzenie zajęć odpowiedzialny był Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Treningi odbywały się na Stadionie Miejskim w Ostrołęce.

Dla dzieci i młodzieży była to znakomita możliwość poznania podstaw lekkiej atletyki oraz sprawdzenia się w różnych dyscyplinach ,,królowej sportu”. Treningi pod czujnym okiem doświadczonej kadry trenerskiej ostrołęckiego klubu przyniosły same korzyści. Ogrom przekazanej wiedzy w tak krótkim czasie był naprawdę ciężki do przyswojenia, ale młodzi sportowcy wyglądali jakby ta sztuka nie sprawiała im żadnych problemów. Znakomicie realizowali polecenia trenerów i błyskawicznie korzystali z nabytych umiejętności.

Wszyscy uczestnicy treningów otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Młodym sportowcom należą się wielkie brawa za wzorową postawę zaprezentowaną podczas zajęć.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych aktywnościach organizowanych w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023”.

Rekomendowane artykuły