Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

W sobotę 29 października czekają nas niesamowite sportowe emocje. W hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia odbędzie się kolejna Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Od godzin porannych będzie można podziwiać występy zawodników i zawodniczek w ramach ligi sportów walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów . Zgłoszenia w formularzu (do pobrania tutaj https://fitprint.pl/zgloszenia-kkm/) należy kierować na fight_academy@interia.pl Termin zgłoszeń mija 21 października. Szczegółowe informacje odnośnie zapisów pod numerem telefonu 698 627 699.  Udział w lidze sportów walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zarówno dla zawodników jak i kibiców jest bezpłatny. O godzinie 8:30 odbędzie się oficjalne ważenie, początek walk około godziny 10:00.

Rozpoczęcie Gali głównej zaplanowano na godzinę 19:00. Bilety do nabycia w Restauracji GatkaSzmatka ul. B. Głowackiego 32 w Ostrołęce. Cena biletów wynosi 60-80 złotych w zależności od wybranych miejsc. Poprzednie edycje obfitowały w niesamowite walki, fenomenalne wymiany ciosów i to co kibice kochają najbardziej, czyli spektakularne nokauty. W tym roku z pewnością będzie podobnie. Wielkie emocje gwarantowane!

 

Rekomendowane artykuły