Moc wodnych atrakcji w Parku Wodnym

W dniach 9-10 grudnia szykuje się nie lada gratka dla miłośników dobrej zabawy i rekreacji w wodzie. Do Parku Wodnego w Ostrołęce ponownie zawita Splash Zone.

Splash Zone to dmuchane elementy tworzące razem tor przeszkód na basenie, który stanowi wyzwanie dla każdego pływaka. Tor przeszkód jest idealną formą nowego wymiaru rozrywki.

Pierwszym etapem dwudniowej atrakcji będą zawody Water Challenge, które odbędą się 9 grudnia. Zasady rywalizacji są proste: należy pokonać tor przeszkód w jak najszybszym czasie. Zmagania podzielono na trzy kategorie wiekowe. O godzinie 11:00 wystartują wyścigi w kategorii dziecięcej (6-8 lat). Godzinę później do gry wkroczą przedstawiciele kategorii dziecięcej plus (9-12 lat). Na godzinę 13:00 zaplanowano start kategorii młodzieżowej (13-16 lat).

Udział w zawodach jest bezpłatny. Od Uczestników jest pobierana opłata wstępu na basen. Limit zawodników w każdej kategorii wynosi 50 osób. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia →  https://forms.gle/YDdYJCh3zrgqSYeL8

Zapisy zostaną zamknięte w piątek, 8 grudnia o godzinie 23:59.

Każdy uczestnik Water Challenge otrzyma pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową. Dla najszybszych zawodników w poszczególnych klasyfikacjach przewidziano również puchary.

Po zakończeniu zawodów Water Challenge tor przeszkód będzie dostępny dla korzystających z pływalni w dniach 9-10 grudnia.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z wodnej atrakcji. Moc wrażeń i wspaniała rozrywka gwarantowane!

Załączniki:

 

 

Rekomendowane artykuły