Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza wszystkich miłośników lodowatych kąpieli na oficjalne otwarcie sezonu morsowego. Wydarzenie odbędzie się 23 października o godzinie 11:00 na plaży miejskiej.

Morsowanie z roku na rok zyskuje co raz większe rzesze sympatyków. Jest to forma rekreacji, polegająca na krótkotrwałym zanurzaniu się w wodzie, w niskich temperaturach (np. w jeziorze, rzece, morzu), zwykle od jesieni do wiosny. Zimowe kąpiele to świetna rozrywka, dawka pozytywnej energii i według praktyków – moc zdrowia w jednym.
Udział w imprezie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia swojej przygody z morsowaniem. Doświadczone ,,morsy” z pewnością podzielą się nabytą wiedzą i udzielą kilku cennych wskazówek odnośnie kąpieli w niskich temperaturach. Dla zaprawionych w bojach uczestników będzie to świetna możliwość wymienienia się doświadczeniami, a przede wszystkim sposobność wspólnego świętowania oficjalnego otwarcia sezonu na lodowate kąpiele.

Dla wszystkich uczestników przewidziane jest ognisko z kiełbaskami, gorąca zupa przygotowana przez Restaurację Olimpijską, opieka ratownika, mobilna balia oraz wiele innych atrakcji.
Zapisy poprzez formularz elektroniczny →  https://forms.gle/hk7q9oFEKotmZs4RA

Jeśli zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w morsowaniu, ale do tej pory nie miałeś z kim, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Jak powszechnie wiadomo w grupie jest zawsze raźniej. Dobra zabawa i moc przeżyć gwarantowane. Serdecznie zapraszamy!

Rekomendowane artykuły