Rodzinny Rajd Rowerowy

Kolejna obowiązkowa data w kalendarzu dla wszystkich miłośników rowerowych przygód! Przed nami drugi w tym roku Rodzinny Rajd Rowerowy, na który serdecznie zaprasza Prezydent Miasta Ostrołęki Paweł Niewiadomski. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca 2024 roku.

Na kilka dni przed rozpoczęciem kalendarzowego lata mamy dla Państwa kolejną atrakcję – Rodzinny Rajd Rowerowy. Na uczestników rajdu czeka malownicza 30 km trasa. Start o godz. 10:00 ze stadionu przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce. Fani jednośladów udadzą się w kierunku gminy Rzekuń. Trasa przebiega przez Ostrołękę, Nową Wieś Wschodnią, Przytuły Stare, Rozwory, Zabiele, Susk Stary, Ławy, Goworki, a zakończenie Rodzinnego Rajdu Rowerowego będzie miało miejsce na plaży miejskiej w Ostrołęce. Podczas rajdu zaplanowano dwa postoje, w miejscowościach Przytuły Stare oraz Susk Stary. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnego, aktywnego przywitania lata. Na mecie rajdu, na plaży miejskiej dla dzieci przewidziane są upominki oraz pamiątkowe medale, a na wszystkich uczestników wydarzenia będzie czekał poczęstunek.

Rodzinne Rajdy Rowerowe w Ostrołęce i okolicach organizowane przez Urząd Miasta i MOSiR w Ostrołęce w poprzednich latach cieszyły się sporym zainteresowaniem i na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń, których honorowym patronem jest Prezydent Miasta Ostrołęki Paweł Niewiadomski.

Liczymy na Państwa udział i w tym roku, do zobaczenia na starcie!

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Formularz zgłoszeniowy → https://forms.gle/zU6y2ZWcWV5LrCXJ9 

Regulamin -Rodzinny Rajd Rowerowy 15.06.2024

Rekomendowane artykuły