Przetasowania w tabeli po 8 kolejce OLPN 2024

Rozgrywki Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Pawła Niewiadomskiego wkraczają w decydującą fazę. W 8 kolejce, która została rozegrana 17 maja padło kilka ciekawych rezultatów.

Tamers Olszewo-Borki – tak nazywa się ekipa, która jako pierwsza w tym sezonie odebrała punkty Turbinie Ostrołęka. Hit 8 kolejki zakończył się remisem 2:2.

Efektowne zwycięstwo zanotował Dzbenitinaikos. Wicelider rozgrywek pokonał 6:0 Drwalex Białobiel. Ogromny wkład w ten sukces miał Krzysztof Trzciński, który 5-krotnie pakował piłkę do siatki rywali. Piątkowy popis strzelecki wywindował Trzcińskiego na pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców.

Kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrał LZS Promil Olszewka. Dzięki wygranej 2:0 z Stora Enso Promil zameldował się w strefie medalowej. Identycznym wynikiem zakończyło się starcie AMP PIECAR – Lech Lelis. W roli tryumfatorów z boiska schodzili zawodnicy AMP.

Miło 8 kolejkę będą wspominali piłkarze Elektro-Energetyki. Na ich koncie wylądował pierwszy komplet punktów, a to za sprawą wygranej 4:1 z Funzone Paintball Olszewka.

Dopóki piłka w grze wszystko się może wydarzyć. Te słowa są idealnym odzwierciedleniem meczu, w którym X-Car Auto-Lakiery skrzyżował rękawice z Otomoto FC. Po pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 3:0 dla Otomoto praktycznie nikt nie podejrzewał, że X-Car zdoła się jeszcze pozbierać. Krzysztof Oleszczak i spółka udowodnili, że co by się nie działo to będą walczyli do samego końca i taka postawa w pełni się opłaciła. W ostatniej akcji meczu Bartosz Witkowski zdobył bramkę wyrównującą, co spowodowało, że reprezentanci Otomoto FC marzenia o zwycięstwie musieli odłożyć na bok.

Wyniki 8 kolejki OLPN 2024:

  • Tamers Olszewo-Borki 2:2 Turbina Ostrołęka, (Łachacz, Kryspin – Wysocki, Dzbeński)
  • X-Car Auto-Lakiery 3:3 Otomoto FC, (Niedźwiecki, Drężęk, Witkowski – Dmochowski x2, Bielewicz)
  • Funzone Paintball Olszewka 1:4 Elektro-Energetyka, (IL – Ł. Szczęsny x2, K. Szczęsny, Salamucha)
  • LZS Promil Olszewka 2:0 Stora Enso, (Ziemak, Gleba)
  • AMP PIECAR 2:0 Lech Lelis, (B. Kaczyński x2)
  • Dzbenitinaikos 6:0 Drwalex Białobiel, (Trzciński x5, Stolarczyk)

Tabela oraz klasyfikacja strzelców:

9 kolejka OLPN 2024 zostanie rozegrana w piątek, 24 maja.

Galeria zdjęć (8 kolejka OLPN 2024, 17.05.2024 r.)

Rekomendowane artykuły