Rodzinny rajd rowerowy

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik oraz Wójt Gminy Lelis Stefan Prusik serdecznie zapraszają wszystkich miłośników rowerowych wycieczek na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie wakacji. To znakomita okazja by aktywnie spędzić ostatnie dni sierpnia.

Rodzinne rajdy rowerowe od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym może świadczyć fakt, że regularnie na starcie kolejnych edycji pojawia się blisko 200 fanów jednośladów. Cechą przewodnią takich rajdów jest wspaniała, przyjazna atmosfera w gronie fantastycznych osób. Nie istnieją żadne bariery wiekowe, na trasie można zaobserwować dosłownie kilkuletnich rowerzystów jadących ramię w ramię z seniorami.

Wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia, start o godzinie 10:00. Na uczestników czeka blisko 32 kilometrowa trasa z pięknymi, malowniczymi widokami. Rowerzyści wyruszą z placu gen. Józefa Bema i udadzą się w kierunku Łęgu Przedmiejskiego gdzie zaplanowano pierwszy postój na odpoczynek i uzupełnienie płynów. Po chwili przerwy na regenerację cykliści obiorą kurs na miejscowości Szafarczyska, Nasiadki, a następnie Lelis. Właśnie tam w okolicach Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu nastąpi drugi postój podczas, którego na uczestników czekać będzie poczęstunek. Miłych chwil w Lelisie doświadczą dzieci i młodzież biorący udział w rajdzie. Każdy z nich otrzyma pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową. Gdy już wszyscy będą gotowi by wyruszyć w dalszą podróż do przebycia pozostanie ostatnia część trasy prowadząca przez Durlasy, Białobiel i kończąca się w tym samym miejscu, z którego wyruszyli rowerzyści, czyli na placu gen. Józefa Bema.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnego, aktywnego pożegnania wakacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Limit 200 osób.

Zapisy poprzez formularz elektroniczny tutaj → https://forms.gle/wf76wkqFcoXay5Qd6

Regulamin i klauzula informacyjna dostępne są w załącznikach poniżej.

Załączniki:

Rekomendowane artykuły