Turniej FIFA 22 2vs2

W dniach 8-9 sierpnia rozegrany zostanie turniej FIFA 22 ,,2vs2”. Zawody odbędą się w niezwykle ciekawej formule, ponieważ uczestnicy będą występować w parach. Do sukcesu potrzebna będzie odpowiednia komunikacja oraz skuteczna współpraca między zawodnikami. Rywalizacja zostanie rozegrana na konsoli Xbox Series S.


Turniej przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej. Udział w rywalizacji jest bezpłatny. Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy medal oraz nagrodę. Limit to 16 par, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszego dnia przeprowadzone zostaną rozgrywki grupowe. Faza finałowa zaplanowana jest na dzień następny. Mecze rozgrywane będą w sali konferencyjnej Hostelu ,,Fortis”. Początek rywalizacji o godzinie 9:30.


Zmagania zostaną przeprowadzone pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Zawody rozgrywane będą w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Serdecznie zapraszamy do udziału. Kontakt i zgłoszenia pod numerem telefonu: 665 228 181.

Rekomendowane artykuły