Runmageddon już w sobotę

W sobotę 6 sierpnia nie może was zabraknąć na Plaży miejskiej w Ostrołęce, która tego dnia stanie się areną zmagań terenowych biegów przeszkodowych. Po raz drugi największy cykl biegów przeszkodowych w Polsce zawita do Ostrołęki.

Na śmiałków czeka 6 kilometrowa trasa, na której do pokonania będzie kilkadziesiąt przeszkód. W imprezie mogą wystartować również dzieci, dla których została przygotowana specjalna kategoria KIDS. Mali fani biegów OCR zmierzą się z  kilometrowym odcinkiem trasy posiadającym 10 przeszkód. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem o czym może świadczyć fakt, że do tej pory zgłosiło się już blisko 1000 uczestników. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, a jeszcze się nie zgłosiłeś to najwyższa pora zmienić ten stan rzeczy. Zapisy online zostaną zamknięte w piątek 5 sierpnia o godzinie 14:00. Jeśli po ich zakończeniu pozostaną wolne miejsca będzie możliwość zgłoszenia się do zawodów w dniu imprezy.


Udział w Runmageddonie to nie tylko wspaniała okazja zmierzenia się z wymagającą trasą i przeszkodami. To przede wszystkim znakomita szansa sprawdzenia samego siebie oraz przełamania własnych barier. Poziom satysfakcji oraz dumy podczas pokonywania linii końcowej biegu jest nie do opisania.
Przekonaj się na własnej skórze!


Zapisy i informacje pod adresem: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-ostroleka-06-08-2022

Rekomendowane artykuły