XXVI Półmaraton Kurpiowski w Ostrołęce nie odbędzie się w 2020r!

XXVI Półmaraton Kurpiowski w Ostrołęce nie odbędzie się w 2020r!

W związku z pandemią koronawirusa (Covid-19) i biorąc odpowiedzialność za zdrowie Uczestników, Wolontariuszy i kibiców naszego wydarzenia, mając na uwadze wytyczne oraz zalecenia władz centralnych i regionalnych, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego w Ostrołęce na niedzielę 30 maja 2021r.

Wraz z innymi organizatorami największych imprez biegowych w Polsce zostaliśmy bezsilni wobec panującej sytuacji epidemicznej. Prosimy o wyrozumiałość i wspieranie akcji Organizatorów imprez – #wystartujępóźniej.

Zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego zostały wstrzymane do czasu pojawienia się odpowiednich przepisów pozwalających na rozegranie imprezy.

Za kilka dni podamy Wam również szczegółowe informacje o możliwości przeniesienia opłaty startowej i związanych z tym zagadnień.

Sami jesteśmy biegaczami i wiemy co takie decyzje oznaczają. Niemniej jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji to jedyna słuszna decyzja. Wierzymy, że spotkamy się na starcie XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego w 2021 roku!

Trening “nie pójdzie na marne” – #wystartujępóźniej
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.
Organizator

Po więcej szczegółów wbiegajcie na stronę półmaratonu

Rekomendowane artykuły