Zabawa na lodzie wystartowała

W piątek, 12 stycznia równo o godzinie 16:00 pierwsi miłośnicy jazdy na łyżwach pojawili się na tafli lodowiska miejskiego przy ulicy Witosa 1. Pierwszy dzień funkcjonowania obiektu przyciągnął tłumy zainteresowanych.

Lodowisko miejskie co roku cieszy się dużą popularnością mieszkańców Ostrołęki i okolic. Nie inaczej było podczas tegorocznej inauguracji tego miejsca. Już kilkanaście minut przed rozpoczęciem pierwszej tercji spore grono osób oczekiwało na premierową jazdę w tym roku. Z każdą tercją liczba łyżwiarzy tylko rosła. O godzinie 16:00, DJ Jacek zaprosił uczestników do zabawy w rytm muzyki oraz efektownej oprawy świetlnej. Po uśmiechniętych twarzach korzystających można wywnioskować, że rozrywka była przednia.

Lodowisko czynne jest codziennie w godz. 10.00 – 22.00, do czwartku 29 lutego 2024 r.

Na uczestników czeka w sumie 150 par łyżew oraz pingwinki i delfinki do nauki jazdy dla najmłodszych. Dodatkowo każda osoba może skorzystać z ostrzenia łyżew na obiekcie, a ciepłe napoje i przekąski serwowane są przez Restaurację Olimpijską mieszczącą się w Hostelu Fortis.

Na tafli lodowiska, w trakcie trwania jednej tercji może przebywać jednocześnie 50 osób. Tercje rozpoczynają się o pełnych godzinach i trwają 45 minut.

Cennik lodowiska:

bilet ulgowy (1 tercja – 45 minut) – 6 zł

bilet normalny (1 tercja – 45 minut) – 9 zł

bilet rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe plus dwoje dzieci do 18 lat) (1 tercja – 45 minut) – 24 zł

bilet grupowy (minimum 10 osób, 1 osoba/1 tercja – 45 minut) – 5 zł

wypożyczenie łyżew (1 para / 1 tercja – 45 minut) – 6 zł

wypożyczenie pingwina do nauki jazdy (1 sztuka / 1 tercja – 45 minut) – 6 zł

ostrzenie łyżew (1 para) – 20 zł.

Rekomendowane artykuły