Zbiórka dla Fundacji Różni ale Równi

Wielkie, sportowe święto będzie miało miejsce 4 listopada w Ostrołęce. Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów to nie tylko okazja do przeżycia niesamowitych emocji, ale również sposobność do pomocy potrzebującym.

Podczas Gali przeprowadzona zostanie zbiórka dla Fundacji Różni ale Równi. Fundacja Różni ale Równi w ramach działalności statutowej prowadzi Niepubliczną Specjalną Szkołę Podstawową w Laskowcu. Placówka zajmuje się kształceniem uczniów ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Szkoła potrzebuje niezbędnego sprzętu do nauki samoobsługi prostych czynności dnia codziennego: przygotowanie posiłku, powieszenie prania, segregacji ubrań. W szkole praca opiera się na założeniach terapii behawioralnej. Fundacja zwraca się z prośbą o pomoc finansową na zakup niezbędnego wyposażenia kuchni.

W trakcie wieczornej Gali na licytację trafi przedmiot, który z pewnością jest nie lada gratką dla wszystkich sympatyków sportów walki w naszym kraju. Cezary Puchalski przekazał na licytację rękawice bokserskie z podpisem byłego mistrza federacji UFC oraz KSW – Jana Błachowicza. Całość wylicytowanej kwoty trafi do Fundacji Różni ale Równi.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tego jakże szczytnego celu!

Na zdjęciu Jan Błachowicz oraz wychowanek Fight Academy Ostrołeką, a obecnie klubowy kolega Jana – Piotr Golon.

 

Rekomendowane artykuły