Bezpłatne zajęcia taneczne

Gorąco zachęcamy wszystkich miłośników dobrej zabawy w rytm muzyki by w niedzielę, 13 sierpnia zjawili się na plaży miejskiej. Bezwahania Dance Center Ostrołęka przeprowadzi zajęcia z podstaw kilku stylów tańca. Start zajęć zaplanowano na godzinę 15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodatkowo 14 i 16 sierpnia o godzinie 10:00 odbędą się także zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Miejscem prowadzenia zajęć będzie sala sportów walki mieszcząca się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia.

Taniec w skuteczny sposób redukuje poziom stresu i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Pozwala pozbyć się negatywnych myśli i dać upust swoim emocjom. Regularne zajęcia taneczne pozytywnie oddziałują na zwiększenie możliwości ruchowych naszego ciała oraz poczucie rytmu. Poprawia się nasza kondycja – wolniej się męczymy, a nasz organizm zwiększa swoją wydajność.

Aktywność zostanie przeprowadzona pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Zajęcia odbywać się będą w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

Rekomendowane artykuły