Rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie wakacji

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik oraz Wójt Gminy Lelis Stefan Prusik serdecznie zapraszają wszystkich miłośników rowerowych wycieczek na Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji pożegnania wakacji. To znakomita okazja by aktywnie spędzić ostatnie dni sierpnia.

Rodzinne rajdy rowerowe od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym może świadczyć fakt, że regularnie na starcie kolejnych edycji pojawia się bardzo liczna grupa fanów jednośladów. Cechą przewodnią takich rajdów jest wspaniała, przyjazna atmosfera w gronie fantastycznych osób. Nie istnieją żadne bariery wiekowe, na trasie można zaobserwować dosłownie kilkuletnich rowerzystów jadących ramię w ramię z seniorami.

Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia, start o godzinie 10:00. Na uczestników czeka blisko 32 kilometrowa trasa z pięknymi, malowniczymi widokami. Rowerzyści wyruszą z placu gen. Józefa Bema i udadzą się w kierunku Łęgu Przedmiejskiego, gdzie zaplanowano pierwszy postój na odpoczynek i uzupełnienie płynów. Po chwili przerwy na regenerację cykliści obiorą kurs na miejscowości Szafarczyska, Nasiadki, a następnie Lelis. Właśnie tam w okolicach Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu nastąpi drugi postój podczas, którego na uczestników czekać będzie poczęstunek. Miłych chwil w Lelisie doświadczą dzieci i młodzież biorący udział w rajdzie. Każdy z nich otrzyma pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową. Gdy już wszyscy będą gotowi by wyruszyć w dalszą podróż do przebycia pozostanie ostatnia część trasy prowadząca przez Durlasy, Białobiel i kończąca się w tym samym miejscu, z którego wyruszyli rowerzyści, czyli na placu gen. Józefa Bema.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnego, aktywnego pożegnania wakacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Limit 200 osób.

Zapisy → https://forms.gle/teoeNPqSupBjNfdN7

Załączniki:

Rekomendowane artykuły