I Turniej piłki nożnej z okazji Święta Niepodległości

I Turniej piłki nożnej z okazji Święta Niepodległości o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy już całą stawkę drużyn, które w niedzielę 13 listopada powalczą o trofeum.

Do rywalizacji zgłosiło się 12 zespołów. Drużyny podzielono na trzy czterozespołowe grupy. W stawce ekip rywalizujących w grupie A znaleźli się: Turbina Ostrołęka, Bruk-Tom Rzekuń, JRC TEAM, Orz Goworowo. Zmagania w tym gronie rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają mniej więcej do godziny 11:00.

Około godziny 11 do gry wkroczą przedstawiciele grupy B. W tej grupie znalazły się takie drużyny jak: Stora Enso Narew, MMS X Ostrołeka, Ogóry oraz Rzekunianka Rzekuń. Kto okaże się najlepszy w gronie tych zespołów? Powinniśmy się dowiedzieć około godziny 13:00.

Zaraz po tym jak zakończy się ostanie spotkanie grupy B, na parkiet wybiegną uczestnicy grupy C. O zwycięstwo w stawce tych ekip powalczą: X-CAR Auto-Lakiery, REVO Cosmetics, Deportivo la Kadzidło, Gentelmeni Ostrołęka.

Do dalszej fazy pucharowej, z każdej grupy wyjdą po dwa najlepsze zespoły, a także dwie drużyny z trzecich miejsc posiadające najkorzystniejszy bilans punktowy. Następnie rozegrane zostaną ćwierćfinały, półfinały, oraz spotkania o 3 i 1 miejsce w turnieju. Starcie finałowe powinno rozpocząć się około godziny 17:00. Ekipy będą rywalizowały ze sobą w spotkaniach liczących po 15 minut.

Trzy najlepsze drużyny zawodów otrzymają pamiątkowe medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo indywidualnie zostaną wyróżnieni najlepsi zawodnicy turnieju. Dla wszystkich uczestników imprezy przewidziany został poczęstunek.

Mimo, że wydarzenie ma charakter towarzyski to naprawdę warto przyjść tego dnia do hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia. Zapowiadają się wielkie emocje związane z futbolem w wydaniu halowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Regulamin turnieju oraz szczegółowa rozpiska spotkań znajdują się w załącznikach.

 

Rekomendowane artykuły