Motoryzacyjne show na stadionie miejskim

W niedzielę 31 lipca ostrołęcki stadion miejski został opanowany przez fanów czterech kółek. Na obiekcie odbył się zlot motoryzacyjny organizowany przez Midnight Ostrołęka. Pomimo padającego deszczu wydarzenie przyciągnęło spore grono zainteresowanych.

Organizatorzy przygotowali całą masę ciekawych konkursów takich jak np. ile osób zmieści się w jednym aucie. W tej konkurencji najlepsze okazało się auto marki Audi w wersji cabrio. Posiadaczem najładniejszych felg została okrzyknięta zielona Honda Accord Coupe. Kolejna kategoria wymagała od sędziów dokonania pomiarów. Auta rywalizowały o miano posiadacza najniższego zawieszenia. Tutaj bezkonkurencyjny okazał się biały Volkswagen Golf Mk2. W następnej kategorii mogli wykazać się miłośnicy wszelkiego rodzaju upiększania i modyfikacji samochodów.  Najlepiej stuningowanym autem wybrano czarne BMW e36 w wersji cabrio. Jak się później okazało to nie koniec nagród, które otrzymał ten pojazd. Został on bowiem zdobywcą 3 miejsca w kategorii na najładniejszy samochód zlotu. Na drugim stopniu podium uplasowała się Honda Accord Coupe, a najładniejszym autem całego wydarzenia wybrano BMW e28. Oprócz konkursów na zgromadzonych czekało wiele atrakcji. Jedną z nich były pokazy driftu, które odbywały się na placu skateparku.

W szczytowym momencie zlotu miłośnicy motoryzacji mogli podziwiać ponad 100 samochodów, co biorąc pod uwagę niesprzyjające warunki atmosferyczne jest naprawdę dobrym wynikiem. Kibice z pewnością mogli czuć się usatysfakcjonowani, ponieważ nie często można przyjrzeć się z bliska takim autom jak Mercedes SLS czy też Nissan S13. Fani, którzy chcieli się posilić mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy gastronomicznej.


Wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i przy wsparciu organizacyjnym Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Rekomendowane artykuły