II Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn dla rocznika 2011 pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego z okazji Sportowych Wakacji w Mieście. Klasyfikacja: …
II Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn dla rocznika 2011

