Pierwsza grupa zakończyła treningi tenisa ziemnego.

 

Pierwsze zajęcia z tenisa ziemnego dobiegły końca. W dniach 3-7 lipca na kortach ziemnych przy ulicy Hallera 10 odbywała się nauka gry w tenisa ziemnego. Młodzi adepci tego sportu mogli rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktora MOSiR.

Codziennie w treningach uczestniczyła pokaźna grupa dzieci i młodzieży z naszego miasta. Jak widać po sukcesach Igi Świątek oraz Huberta Hurkacza zainteresowanie tym pięknym sportem wśród młodych osób stale rośnie, z czego można się jedynie cieszyć. Miejmy nadzieję, że któryś z kursantów będzie kiedyś w stanie pójść w ich ślady. Każdy uczestnik zajęć otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

Dla wszystkich młodych sympatyków tenisa, którzy nie mieli okazji do wzięcia udziału w zajęciach jeszcze nic straconego. W trakcie ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023” odbędą się łącznie cztery szkolenia z gry w tenisa ziemnego.

Nauka gry z instruktorem OST:

  • 31 lipca – 4 sierpnia, zapisy: ost.ostroleka@gmail.com.
  • 17-21 lipca, zapisy: ost.ostroleka@gmail.com.

Treningi będą odbywały się na kortach ziemnych przy ulicy Hallera 10.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych aktywnościach organizowanych w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023”.

Rekomendowane artykuły