Turniej tenisa stołowego z okazji ferii na sportowo w mieście

W piątek 4 lutego odbył się turniej tenisa stołowego z okazji ferii na sportowo w mieście. W turnieju wzięło udział 16 uczestników, którzy zostali podzieleni na 2 kategorie wiekowe – dzieci do lat 11 oraz dzieci i młodzież 12 lat i starsi.
Obie kategorie rozegrano systemem każdy z każdym blisko 4 godziny gry na 6 stołach w hali im. Arkadiusza Gołasia.
W młodszej kategorii z pośród 7 zawodników bezkonkurencyjny okazał się Aleksander Bieruch tuż za nim uplasował się Szymon Buchalski, na trzecim miejscu zawody zakończył Alan Dobkowski, a czwarty był Adam Białobłocki.
W starszej kategorii wystąpiło 9 uczestników. Wszystkie swoje spotkania w tej rywalizacji wygrała Natalia Grala, drugie miejsce zajął Hubert Krawczyk, trzecie miejsce przypadło Kacpowi Sokołowskiemu, a czwarta Olga Baranek.
Wszyscy zawodnicy i zawodniczki otrzymali nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika w postaci pamiątkowych medali oraz upominek w postaci bidonu.
Gratulujemy i dziękujemy za udział oraz zapraszamy do pozostałych aktywności z okazji ferii na sportowo w mieście organizowanych przez Miasto Ostrołęka i MZOSTiIT w Ostrołęce.

Rekomendowane artykuły