Pakiet informacji dla uczestników XXVII Półmaratonu Kurpiowskiego, V Kurpiowskiej Dychy oraz Mini Maratonu dla dzieci i młodzieży

Wielkie biegowe święto już 17 września w Ostrołęce. Warto zapoznać się z programem imprezy oraz podstawowymi informacjami o wydarzeniu.

Odbiór pakietu startowego, w którym znajduje się pamiątkowy numer startowy, koszulka dedykowana wydarzeniu, voucher na odnowę biologiczną w Parku Wodnym oraz voucher na posiłek regeneracyjny w Restauracji Olimpijskiej będzie możliwy w dniach 15-17 września. W piątek biuro zawodów będzie czynne w godzinach 12:00-18:00, natomiast w sobotę w godzinach 8:00-18:00. Biuro zawodów będzie się znajdowało w Hostelu Fortis. Pakiet startowy będzie można również odebrać 17 września, w dniu zawodów. W niedzielę otwarcie biura zawodów zaplanowano na godzinę 7:00. Wydanie pakietu startowego tylko po okazaniu aktualnego dokumenty tożsamości.

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8066.

Zapisy online zostaną zamknięte 14 września o godzinie 23:59. Do biegu będzie się można także zapisać w dniach 15-17 sierpnia w biurze zawodów.

Jako pierwsi do rywalizacji na dystansie 2 kilometrów przystąpią bohaterowie Mini Maratonu dla dzieci i młodzieży. Zawody podzielono na trzy kategorie wiekowe: roczniki 2013 i młodsi, 2011/2012 oraz 2009/2010. Każdy uczestnik Mini Maratonu otrzyma pamiątkowy medal, a dodatkowo dla trzech najlepszych chłopców oraz dziewcząt w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziano również puchary. Udział w Mini Maratonie dla dzieci i młodzieży jest bezpłatny.

Zapisy pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd27VqvIKq-UVYVEEocB3FWkcucb8kawDkFEdlZd3d6aTYPmQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0.

Limit uczestników 100 osób. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy elektroniczne zostaną zamknięte w piątek o godzinie 23:59. Uczestnik powinien posiadać dokument tożsamości potwierdzający deklarowany wiek. Odbiór numeru startowego będzie możliwy od godziny 8:00 na płycie głównej stadionu. Dekoracja zawodników odbędzie się zaraz po starcie XXVII Półmaratonu Kurpiowskiego oraz V Kurpiowskiej Dychy, czyli kilka minut po godzinie 10.

O 10:00 na trasę wyruszą zawodnicy biorący udział w XXVII Półmaratonie Kurpiowskim oraz V Kurpiowskiej Dysze. Dla biegaczy przygotowano 3 obustronne punkty odżywcze rozlokowane na trasie.

Od godziny 11:00 w Restauracji Olimpijskiej wydawane będą posiłki regeneracyjne dla uczestników. By otrzymać posiłek niezbędne będzie okazanie numeru startowego, bądź vouchera. Każdy uczestnik wydarzenia w pakiecie startowym otrzyma także voucher na odnowę biologiczną w Parku Wodnym w Ostrołęce, który będzie można zrealizować po zakończeniu biegu. Osoby odczuwające dyskomfort mięśniowy będą mogły skorzystać z usług masażysty. Stoisko do masażu będzie się znajdowało na płycie głównej stadionu.

Każdy uczestnik wbiegający na metę otrzyma pamiątkowy medal. Dekoracja zwycięzców i rozdanie nagród ok. godz. 13:00.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie objęte Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Rekomendowane artykuły