Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Flagi

Dumni z biało-czerwonej! Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbędzie się 2 maja. OTWARTE ZAPISY.

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik oraz Wójt Gminy Rzekuń Bartosz Podolak zapraszają do włączenia się w aktywne świętowanie Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Oficjalne otwarcie uroczystości rozpocznie się o godz. 10.30 na scenie przy DH Kupiec. Będzie to okazja do otrzymania flagi Polski.

Biało-czerwona od wieków powiewa nad Polską niezależnie od pogody i od wiatrów historii, a święto ma wyrażać szacunek do flagi i propaguje wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.  

W poniedziałek 2 maja 2022 r. na uczestników rajdu czeka przyjemna, malownicza, płaska trasa o długości niespełna 30 km. Start o godz. 11:00 spod sceny przy Domu Handlowym “Kupiec” ul. Kopernika w Ostrołęce. Miłośnicy jednośladów udadzą się w kierunku Dzbenina, a następnie do Rzekunia pod tężnię solankową, gdzie nastąpi pierwszy postój wraz z poczęstunkiem. Dalej cykliści podążą w kierunku Szkoły Podstawowej w Ołdakach, tam odbędzie się druga przerwa. Zakończenie Rodzinnego Rajdu Rowerowego zaplanowano na stadionie miejskim przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej aktywności, a dla dzieci przewidziane są upominki oraz pamiątkowe medale.

ZAPISY poprzez formularz elektroniczny tutaj -> https://forms.gle/yuvjwkPhvVj5BpGs8

Rodzinne Rajdy Rowerowe w Ostrołęce i okolicach organizowane przez Urząd Miasta i MZOS-TiIT w Ostrołęce w poprzednich latach cieszyły się sporym zainteresowaniem i na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń, które honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Liczymy na Państwa udział i w tym roku, do zobaczenia na starcie!

 

PS. Już teraz miło nam poinformować że Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Flagi nie będzie jedynym, który zaplanowano dla fanów jednośladów. Następne wydarzenia dla rowerzystów to:
•    RRR na powitanie lata/rozpoczęcie sezonu kąpielowego – 18 czerwca.
•    RRR na pożegnanie wakacji – 28 sierpnia.

Rekomendowane artykuły