Charytatywny Bieg Kurpsiów w Narciarstwie Klasycznym

W najbliższą sobotę, 29 stycznia już po raz szósty odbędzie się Charytatywny Bieg Kurpsiów w Narciarstwie Klasycznym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego.

W obecnym sezonie cały dochód z biegu zostanie przeznaczony na leczenie Gabrysia Napiórkowskiego z Ostrołęki. Już dziś zapraszamy do dobrowolnych wpłat do puszki w dniu zawodów oraz poprzez zbiórkę – https://www.siepomaga.pl/gabriel-napiorkowski

“Nie pozwólmy by zapadła w jego oczkach całkowita ciemność”

Bieg odbędzie się na specjalnie przygotowanej trasie w sobotę, 29 stycznia został zaplanowany na godz. 11.00. Na miłośników nart biegowych czekać będzie wytyczona 10 km leśna trasa. Każdy osoba nie posiadająca nart będzie miała możliwość przebiegnięcia trasy bez nart i rywalizacji w oddzielnej klasyfikacji.

Dla każdego uczestnika organizatorzy przewidzieli pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny. Dla trzech najlepszych uczestników w kategorii open kobiet i mężczyzn zostały przewidziane pamiątkowe puchary. Dodatkowo nagrodzeni zostaną najlepsi w rywalizacji open bez nart. Wyróżnienia czekają również dla najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu.

Do rywalizacji zabawy i aktywności w szczytnym celu serdecznie zapraszają Miasto Ostrołęka, MZOSTiIT, Nadleśnictwo Ostrołęka i KS Spych Przystań.

Zgłoszenia do rywalizacji poprzez formularz lub w dniu zawodów w przypadku wolnych miejsc.

link:
Regulamin do pobrania  >TUTAJ<

Rekomendowane artykuły