XXVIII Turniej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza

Przed nami dwa dni piłkarskich zmagań w najlepszym, młodzieżowym wydaniu. W dniach 14-15 stycznia, już po raz 28 odbędzie się Turniej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza.

Miejscem rywalizacji młodych adeptów futbolu będzie Hala Sportowo-Widowiskowa im. Arkadiusza Gołasia. Turniej zostanie przeprowadzony pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego.

Pierwszego dnia rozgrywek na parkiet wybiegną przedstawiciele rocznika 2013 i młodsi. W stawce drużyn, które powalczą o końcowy tryumf znalazły się takie ekipy jak: APC Ciechanów, APN Ostrołęka, MKS Przasnysz, LUKS Czerwin, MŁKS Łomża, Olimpia Zambrów, OTS Korona Ostrołęka, Stomil Olsztyn.

24 godziny później do gry wkroczą piłkarze urodzeni w 2012 roku i później. Zwycięzcą zostanie jeden z grona następujących klubów: APC Ciechanów, APN Ostrołęka, Kurpiowska Akademia Sportowa, Kadzidło, LUKS Czerwin, MKS Przasnysz, Olimpia Zambrów, OTS Korona Ostrołęka, LUKS Rzekunianka Rzekuń.

Turnieje zostaną rozegrane systemem każdy z każdym, a następnie odbędą się mecze o miejsce siódme, piąte, trzecie i wielki finał. W obu przypadkach początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 8:30, a oficjalnie zakończenie zmagań przewidziano na godzinę 16:30.

Celem zawodów jest uczczenie pamięci wybitnego trenera i wychowawcy młodzieży śp. Aleksandra Harabasza. Organizatorem Turnieju jest Miasto Ostrołęka – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.

Regulamin Turnieju oraz szczegółowy harmonogram spotkań znajdują się w załącznikach.

Załączniki:

Rekomendowane artykuły