II Turniej piłki nożnej z okazji Święta Niepodległości

II Turniej piłki nożnej z okazji Święta Niepodległości o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy już całą stawkę drużyn, które w sobotę – 11 listopada powalczą o trofeum.

Do rywalizacji zgłosiło się 13 zespołów. Drużyny podzielono na dwie czterozespołowe grupy oraz 1 grupę pięciozespołową. W stawce ekip rywalizujących w grupie A znaleźli się: Zakład Karny Przytuły Stare, Turbina Ostrołęka II, Tamers Olszewo-Borki, Elektro-Energetyka. Zmagania w tym gronie rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają mniej więcej do godziny 10:30.

Około godziny 10:30 do gry wkroczą przedstawiciele grupy B. W tej grupie zagrają następujące drużyny: Turbina Ostrołęka I, Funzone Paintball Olszewka, Dzbenitinaikos, Gentelmeni Ostrołęka, Białobiel. Kto okaże się najlepszy w gronie tych zespołów? Dowiemy około godziny 13:00.

Zaraz po tym jak zakończy się ostanie spotkanie grupy B, na parkiet wybiegną uczestniczy grupy C. W tym zestawieniu zobaczymy takie zespoły jak: Promil Olszewka, X-Car Auto-Lakiery, KSK Ostrołęka, Lech Lelis.

Do dalszej fazy pucharowej z każdej grupy wyjdą po dwa najlepsze zespoły, a także dwie drużyny z trzecich miejsc posiadające najkorzystniejszy bilans punktowy. Następnie rozegrane zostaną ćwierćfinały, półfinały, oraz spotkania o 3 i 1 miejsce w turnieju. Starcie finałowe powinno rozpocząć się około godziny 16:45. Ekipy będą rywalizowały w spotkaniach liczących po 12 minut.

Trzy najlepsze drużyny zawodów otrzymają pamiątkowe medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo indywidualnie zostaną wyróżnieni najlepsi zawodnicy turnieju. Dla wszystkich uczestników imprezy przewidziany został poczęstunek.

Mimo, że wydarzenie ma charakter towarzyski to naprawdę warto przyjść tego dnia do Hali Sportowo-Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia. Zapowiadają się wielkie emocje związane z futbolem w wydaniu halowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Regulamin turnieju oraz szczegółowa rozpiska spotkań znajdują się w załącznikach.

Załączniki:

Rekomendowane artykuły